Saugus internetas

2021 m. vasario 9 d. mūsų asociacija kartu su Nacionaline Švietimo Agentūra bei Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba minėjo saugesnio interneto dieną. Prisidėdami prie šios dienos minėjimo dalyvavome renginyje “Kuriame saugų internetą kartu”, kuris buvo tiesiogiai transliuojami Lietuvos nacionalinės televizijos (LRT).

Debatai: „Ar Lietuvoje turėtų būti uždrausta intensyvi gyvulininkystė?“

2020 m. spalio 20 d. kartu su Goethe’s Institutu organizavome viešus debatus tema: „Ar Lietuvoje turėtų būti uždrausta intensyvi gyvulininkystė?“. Debatai buvo Vokiečių kalbos dienų 2020 „Ö kaip öko?”, skirtų tvarumo temai, dalis. Renginys vyko Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekos Didžiojoje salėje.

Vasaros renginys „Įkvėpk”​

Rugpjūčio 21 – 23 dienomis organizavome vasaros renginį Nidoje „Įkvėpk“. Renginyje dalyvavo 30 jaunų, motyvuotų žmonių, kurie mokėsi debatuoti, dalyvavo seminaruose ir dirbtuvėse, bei gilinosi į Kuršių Nerijos istoriją ir vokišką paveldą.

Diskusija: „Ar Lietuva galėtų pasimokyti iš Vokietijos Holokausto atminimo kultūros?”

2020 m. kovo 6 d. kartu su Vokietijos ambasada Lietuvoje organizavome diskusiją „Ar Lietuva galėtų pasimokyti iš Vokietijos Holokausto atminimo kultūros?“, kuri vyko ambasados Didžiojoje salėje. Pagrindinis diskusijos tikslas buvo palyginti Lietuvos ir Vokietijos Holokausto atminimo kultūras, aptarti jų panašumus ir skirtumus bei istorinį kontekstą.