Tavo Žodžio Vasara

„Jaunimo debatai“ vasarą pasitinka su įspūdinga programa! Per pastaruosius pusantrų metų, kuomet didžiąją dalį laiko praleidome prie kompiuterių, labai pasiilgome gyvų renginių ir pokalbių. Tad, pasitikdami šią vasarą, organizuojame projektą „Tavo žodžio vasara”. Šį didelį projektą pavadinome būtent taip, nes visus jo renginius sieja gyvas žodis – toks, kuris ne tik padeda išsakyti poziciją, bet ir atidžiai klausosi kitų bei yra didesnės diskusijos dalis.  

Švietimas ir konstruktyvios diskusijos sudėtingais klausimais yra kelias ne tik į asmeninį, bet ir politinį tobulėjimą. Korona viruso pandemijos metu visas pasaulis matė ženklus, kurie neva rodo demokratijos silpnybes – negebėjimą užtikrinti saugumą visiems, lėtą sprendimų priėmimo tempą, didėjančias takoskyras tarp tam tikrų visuomenės grupių  ir sumažėjusį žmonių pasitikėjimą ja.  Mes manome, kad demokratija yra atspari šiems iššūkiams. Noras paneigti vyraujančias pesimistines nuomones apie demokratiją paskatino mus organizuoti šį projektą ir kviesti jaunus žmones spręsti iššūkius, su kuriais jie, tikėtina, susidurs ir ateityje. 

Dalyvavimas “Tavo žodžio vasara” renginiuose padės ir jaunajai kartai, ir kitoms visuomenės grupėms pagerinti savo žinias apie valstybės institucijų darbą, suteiks galimybę aktyviai prisidėti prie viešosios erdvės formavimo, įkvėps užsiimti visuomenine veikla ir padės susirasti naujų pažinčių bei draugų. 

Vasaros laikotarpiu vyks šie renginiai:

Renginiai vyks 2021 m. birželio – rugpjūčio mėn. Jie yra atviri visiems.

Daugiau informacijos apie „Tavo žodžio vasara” renginius galite rasti mūsų Facebook paskyroje.