Apie mus

Asociacija „Jaunimo debatai“ buvo įkurta 2017 metais, „Tarptautiniai jaunimo debatai“ („Jugend debattiert international“) konkurso Lietuvoje dalyvių. Asociaciją įkūrėme tam, kad galėtume suvienyti jaunus debatuojančius žmones bei prisidėti prie debatų konkurso organizavimo.

Per kelerius metus išaugome į nepriklausomą ne pelno siekiančią organizaciją, puoselėjančią debatų kultūrą Lietuvoje ir Europoje, kuriančią bendruomenišką ir pilietišką visuomenę bei ugdančią kritinį žmonių mąstymą.

Mūsų veikla apima viešas diskusijas, debatus bei dirbtuves, kurių metu nagrinėjame visuomenei aktualias temas. Jau kelerius metus vykdome tarptautinius projektus bendradarbiaudami su partneriais visoje Europoje. Esame įsitraukę į „Erasmus+“ programas, organizuojame jaunimo mainus bei kviečiame jaunus žmones iš viso pasaulio įsitraukti į tarptautinį dialogą. Taip pat organizuojame informacinius renginius, kurių metu stengiamės supažindinti jaunimą su studijų galimybėmis užsienyje.

Turime ilgametę patirtį organizuojant debatų mokymus lietuvių, vokiečių ir anglų kalbomis. Remiamės pasaulyje pripažintomis metodikomis bei turime tarptautinę patirtį sukaupusių mokytojų komandą. Organizuojame ir ilgesnės trukmės renginius – kelių dienų vasaros ir žiemos akademijas, kurių metu akademines žinias pateikiame supaprastintu ir įtraukiančiu formatu.

Savo veikla kuriame debatuojančią Lietuvą!

Mūsų asociaciją sudaro penki tarybos nariai, šeši patarėjų komiteto nariai bei asociacijos nariai.
Asociacijos „Jaunimo debatai“ globėjas Lietuvoje – Arnoldas Pranckevičius.