Projektai

Asociacija nuo 2017 – ųjų Lietuvos mokyklose rengia debatų vokiečių kalba mokymus „Alumni an Schulen“.

Mokymų esmė – moksleivius supažindinti su konkursu „Jugend debattiert in Mittel-, Ost- und Südeuropa“ ir padėti pasiruošti dalyvavimui konkurse.

Skaitykite daugiau…

Šių metų vasario mėnesio pabaigoje asociacija kartu su partneriais iš 5 Europos šalių pradėjo vykdyti tarptautinį “Erasmus +” programos projektą Debate Your Issue! (DYI), kurio tikslas – kovoti su augančiu euroskepticizmu, nesidomėjimu naujienomis bei mažėjančiu įsitraukimu į politiką jaunimo tarpe.

Projekto metu jaunimas mokysis priimti ir suprasti kitų žmonių kitokias nuomones bei prisiimti atsakomybę už savo paties žodžius tokiu būdu prisidėdamas formuojant stiprią, pagarba kitiems žmonėms pasižyminčią bendruomenę.

Skaitykite daugiau…

2017 m. rudenį 47 Goethe’s Institutai Europoje susibūrė bendram projektui Freiraum (vok. laisva erdvė). Tam, kad geriau suprastų ir įsigilintų į vietinį kontekstą, kiekvienas institutas išsirinko partnerį savo šalyje.

Goethe’s Institutas Vilniuje pakvietė mūsų asociaciją tapti partnere šiame projekte ir taip mes įsitraukėme į šį tarptautinį projektą.

Skaitykite daugiau…

Dvejus metus iš eilės džiaugėmės turėdami galimybę sukviesti 9-12 klasių moksleivius iš visos Lietuvos į vokiškų debatų formato stovyklą, kurios metu debatavome, tobulinome viešojo kalbėjimo įgudžius, gilinome žinias teminiuose workshopuose, o svarbiausia užmezgėme ryšį vieni su kitais.

Skaitykite daugiau…

Beveik kasmet asociacijos nariams organizuojame kelių dienų akademinio pobūdžio renginį, kuriame mūsų nariai dalinasi įvairiomis idėjomis bei rengia pranešimus aktualiomis temomis.

Žiemos akademijos tikslas – suburti asociacijos narius ir sukurti erdvę keistis žiniomis, diskutuoti bei klausytis pranešimų. 

Skaitykite daugiau…